Přijeďte si prohlédnout Mulier Galerii vypínačů a zásuvek s virtuálním průvodcem.

Pokud se v tomto čase chcete vyhnout kontaktu s lidmi, máme pro vás připravenou prohlídku naší Galerie s virtuálním průvodcem.

Jak to funguje?

My se samozřejmě chceme setkávat dokud nám to situace dovolí, ale největší Galerii porcelánových vypínačů a zásuvek si můžete prohlédnout i sami.

Pokud se ale chcete lidem vyhnout vy, můžete si zkrátit čas a zkrášlit dům návštěvou Galerie Mulier. Stačí zavolat nebo napsat a domluvit se kdy chcete přijet.

Pokud přijedete zhruba ve sjednaný čas, bude vám bezkontaktně udělen přístup do Galerie vypínačů a zásuvek, kde již na vás budu čekat elektronicky pomocí připraveného tabletu.

Akorát kávu si budete muset vymáčknout z kávovaru sami.

Nabídnu vám kávu nebo cokoli dalšího k pití. Jen nalít si budete muset sami. Následně vám představím naši práci a zodpovím dotazy. V Galerii máme připravené odpovědi na veškeré dotazy, které běžně dostáváme a ke všemu příklady. Pokud budete vědět co potřebujete, připravím vám ihned kalkulaci dle vašich potřeb. I objednat dokážeme ihned.

Jakmile vyřešíme vše potřebné, virtuálního průvodce (mne v tabletu) odložíte a pouze za sebou zabouchnete dveře.

Galerie bude dezinfikována, svědomitě větrána a mezi schůzkami budou větší časové rozestupy.

Pokud se chcete sejít osobně samozřejmě to jde. Pokud nechcete nikam jezdit, ale chcete si prohlédnout naši práci rádi vám zašleme prezentační kufřík.

 

Vyberte si z Mulier porcelánových vypínačů a zásuvek:

Keramické vypínače a zásuvky Mulier KlasikKeramické vypínače a zásuvky Mulier OrnamentKeramické vypínače a zásuvky Mulier JindřichKeramické vypínače a zásuvky Mulier Individual