Retro zvonky z porcelánu vyrábíme pro všechny modelové řady, barvy i jejich kombinace.

Jaké jsou možnosti výběru a z čeho vybírat?

 

Prohlédněte si několik ukázek ze stovek variant. Jak a z čeho vybírat se dočtete níže.

Výběr modelové řady a barvy

 

Vyberte si některou z modelových řad, barev případně kombinací barev , která vás zaujme. Kombinace barev nemáme všechny nafocené, ale pokud nám zavoláte nebo napíšete konkrétní kombinaci vám vyfotíme a zašleme emailem nebo vzorek zabalíme a zašleme přímo do vašich rukou. 

Výběr tlačítka

 

Běžně dodáváme tlačítka ve zlaté, stříbrné, antracitové černé a bílé barvě. Tlačítka máme kvalitní a odolné proti dešti. Můžete je vidět na fotkách. Výběr jiného zvonkového tlačítka je také možný.

Jmenovka či jiný nápis 

 

Jmenovky a nápisy píšeme ručně v rámci řady Individual. Proto nejsme omezeni výběrem konkrétního fontu (vzhledu písma). Stačí když si určíte, jestli bude jmenovka nahoře nad tlačítkem nebo pod ním. Výběr fontu můžete nechat na nás. Můžete také dodat font vlastní nebo si jen určit jestli má být zdobnější či spíše strohý.  Samozřejmě potřebujeme znát také znění textu (příjmení) , které má být na zvonku napsáno.

 

Nevím si rady. Poradíte mi?

 

Pokud se nemůžete rozhodnout nevěste hlavu. Zašlete k nám fotku místa a dámy vám doporučí vhodnou variantu. Jsou na to šikovné a dělají to denně.

 

Technické informace

 

Jde o hřibové zápustné zvonkové tlačítko různých druhů, designů a barev podle potřeb zákazníka a toho co je momentálně dostupné na trhu. Je usazeno v našem porcelánovém krytu a montuje se do běžné elektroinstalační krabice. Zvonky dokážeme opatřit jmenovkou.

 
Rozměry (vnější) 94mm
Elektroinstalační krabice podomítkové KU 68 nebo alternativní
Možnost vícenásobné montáže ano/dle objednání
Hloubka přístroje (do krabice) 10 mm
Způsob zapojení šroubové/bezšroubové svorníky
Zvýšené krytí ano
Umístění exteriér / interiér
Napětí 12/24 V dle výběru
Součást balení porcelánový kryt se šrouby a elektroinstalační přístroj

 

Vyberte si z Mulier porcelánových vypínačů a zásuvek:

Keramické vypínače a zásuvky Mulier KlasikKeramické vypínače a zásuvky Mulier OrnamentKeramické vypínače a zásuvky Mulier JindřichKeramické vypínače a zásuvky Mulier Individual