Retro zvonky z porcelánu vyrábíme pro všechny modelové řady, barvy i jejich kombinace.

Jaké jsou možnosti výběru a z čeho vybírat?

 

 

Dodáváme zvonkové tlačítko pro běžné napojení na kabel. Pokud kabel nemáte dokážeme dodat i bezdrátovou variantu. Prohlédněte si několik ukázek ze stovek variant. Jak a z čeho vybírat se dočtete níže.

Výběr modelové řady a barvy

 

Vyberte si některou z modelových řad, barev případně kombinací barev , která vás zaujme. Zvonková tlačítka vyrábíme pro všechny modelové řady a barvy našich vypínačů. Kombinace barev nemáme všechny nafocené, ale pokud nám zavoláte nebo napíšete konkrétní kombinaci vám vyfotíme a zašleme emailem nebo vzorek zabalíme a zašleme přímo do vašich rukou. 

Výběr tlačítka

 

Běžně dodáváme tlačítka ve zlaté, stříbrné, antracitové černé a bílé barvě. Tlačítka máme kvalitní a odolné proti dešti. Můžete je vidět na fotkách. Výběr jiného zvonkového tlačítka je také možný.

Jmenovka či jiný nápis 

 

Jmenovky a nápisy píšeme ručně v rámci řady Individual. Proto nejsme omezeni výběrem konkrétního fontu (vzhledu písma). Stačí když si určíte, jestli bude jmenovka nahoře nad tlačítkem nebo pod ním. Výběr fontu můžete nechat na nás. Můžete také dodat font vlastní nebo si jen určit jestli má být zdobnější či spíše strohý.  Samozřejmě potřebujeme znát také znění textu (příjmení) , které má být na zvonku napsáno.

 

Nevím si rady. Poradíte mi?

 

Pokud se nemůžete rozhodnout nevěste hlavu. Zašlete k nám fotku místa a dámy vám doporučí vhodnou variantu. Jsou na to šikovné a dělají to denně.

Technické informace

 

Jde o hřibové zápustné zvonkové tlačítko různých designů a barev podle výběru zákazníka. Je usazeno v našem porcelánovém krytu. Zvonky dokážeme opatřit jmenovkou nebo nápisem.

 

 

Vyberte si z Mulier porcelánových vypínačů a zásuvek: