Máte vybráno? Nebo se chcete dozvědět více o Mulier zásuvkách a vypínačích?

Kontaktujte nás telefonicky, nebo mailem. Vaše dotazy zodpovíme. Kvalitně  a rychle se o vás postaráme. Snažíme se vyhovět.

Objednávka pro váš byt, dům či firmu – od třiceti kusů:

Domluvíme si osobní schůzku nejlépe v místě instalace. Přivezeme s sebou vypínače a zásuvky na ukázku v kufříku a společně vybereme řadu a barvy podle vašich požadavků. Zásuvky a vypínače vám necháme, ať se můžete kvalitně rozhodnout a zvážit veškeré varianty. Při výběru individuálních řad na míru vyrobíme vzorky přímo pro vás. Chceme působit jen radost. Proto trváme na kvalitním rozhodnutí zájemce s konkrétním požadovaným kouskem v ruce – v případě vyražení loga, vlastního ornamentu nebo programu Individual. Po zjištění množství, specifikace konkrétních barev a požadavků dostanete do svých rukou cenovou nabídku po jejíž odsouhlasení a uhrazení zálohy se můžete těšit na krásné produkty od Mulieru. Běžná doba dodání je jeden měsíc. Součástí dodávky může být i instalace zásuvek a vypínačů naším elektro technikem, který má veškeré příslušné certifikáty a je naprosto diskrétní.

Kusová objednávka do vaší koupelny, kuchyně kanceláře či pracovny:

Ideální je postupovat jako v případě velké objednávky. Z důvodů nákladů pro obě strany je však možné objednávku vyřídit bez osobního kontaktu. Kontaktujte nás na našem telefonu či emailu. Domluvíme společně vaše požadavky. Pomůžeme s výběrem a připravíme vzorový kufřík, který vám zašleme na určenou adresu. Po vašem rozhodnutí vyjasnění množství a barev vytvoříme objednávku. Následně uhradíte zálohu a už se můžete těšit na krásné kousky z naší dílny. Běžná doba dodání je jeden měsíc. Součástí dodávky může být i instalace zásuvek a vypínačů naším elektro technikem, který má veškeré příslušné certifikáty a je naprosto diskrétní.

Vyberte si z Mulier porcelánových vypínačů a zásuvek:

Keramické vypínače a zásuvky Mulier KlasikKeramické vypínače a zásuvky Mulier OrnamentKeramické vypínače a zásuvky Mulier JindřichKeramické vypínače a zásuvky Mulier Individual