Máme pro vás připravené dřevěné prezentační kufříky plné našich keramických zásuvek a vypínačů. Stačí nám zavolat nebo napsat.

Vyberte si jeden z modelů našich porcelánových vypínačů a zásuvek. Sdělte nám, které barvy se vám líbí a my vám vybrané kusy osobně předáme, nebo zašleme poštou ,ať si je můžete doma přiložit na stěnu a důkladně prohlédnout. Záleží nám na vašem výběru.

Umíme vás nechat vybrat Mulier vypínače a zásuvky.

Snažíme se, aby na fotkách vypadaly naše produkty jako na vlastní oči. Naše porcelánové vypínače a zásuvky jsou pro celé generace. Pokud si opravdu nevíte rady jaké barvy si nechat zaslat pomůžeme vám. Vytvoříme pro vás zdarma vizualizaci přímo do fotky vašeho bytu, domu, kuchyně nebo pracovny - vstupte do sekce vizualizace. Pokud máte vybráno kontaktujte nás mailem nebo telefonicky. Budete potřebovat znát vybrané modely, barvy a kontakt na vás.

Vyberte si z Mulier porcelánových vypínačů a zásuvek:

Keramické vypínače a zásuvky Mulier KlasikKeramické vypínače a zásuvky Mulier OrnamentKeramické vypínače a zásuvky Mulier JindřichKeramické vypínače a zásuvky Mulier Individual