individual

Mluví o nás jako o Retro zásuvkách a vypínačích, ale to nejsme. Porcelánové zásuvky a vypínače Mulier jsou moderním doplňkem krásných interiérů"

Keramické zásuvky a vypínače Mulier pro vás vyrábíme ve třech designových variantách. Ornament, Klasik a Jindřich. Pro zákazníky toužící po opravdu 100% originalitě máme program Individual - tvorba zásuvek a vypínačů absolutně dle požadavků zákazníka.

 

Vyberte si z Mulier porcelánových vypínačů a zásuvek:

 

Model Klasik je základní variantou.

Má klasický kulatý design s jednou ozdobnou linkou. Model Ornament si můžete vybrat s naším ornamentem, nebo si nechat navrhnout ornament přesně podle vašich požadavků.

Prohlédněte si všechny vypínače a zásuvky

Vybírejte z desítek barev a kombinujte je mezi sebou

Barvy samozřejmě vybírejte a kombinujte jako u jakékoli naší jiné řady. Model Jindřich je první v současné době na našem trhu prodávanou hranatou porcelánovou zásuvkou. Všechny řady obsahují běžnou sadu potřebných kusů pro instalaci - zásuvku, vypínač, dvojvypínač, anténí zásuvku, datovou a telefonní zásuvku. Klikněte na některý z obrázků vypínačů a zásuvek a vyberte barvy, které budou vaší stavbě nejlépe slušet. Využijte možnosti vizualizace zdarma, nebo prezentačního kufříku.

 

 

Vyberte si z Mulier porcelánových vypínačů a zásuvek: