Nevíte si rady s výběrem barvy? Vizualizace vypínačů a zásuvek je tu pro vás zdarma.

Zašlete nám  fotku místa, kde chcete porcelánové vypínače a zásuvky Mulier použít. Obratem pro vás vytvoříme fotomontáž zdarma pro vaše bezproblémové rozhodování. Tak jako na obrázku níže.

Váš správný výběr je pro nás prioritou

Taky to znám. Sedím a vybírám. Problém je vždy hlavně s barvami. Ať je to fasáda, vypínače, boty nebo barva vlasů. Tahle barva je pěkná, ale jak to bude vypadat na stěně. Vždycky nakonec působí jinak. Nejlepší bude si nechat zaslat prezentační kufřík s barvami, které jsou vašimi favority. Pokud ale opravdu nevíte, vytvoříme pro vás vizualizaci keramických vypínačů a zásuvek přímo na místě, kde je chcete vidět a to vše zdarma.

Pošlete fotky, vyberte řadu a barvy a fotomontáž máte druhý den

Stačí, když nám sdělíte, které modely a barvy se vám líbí a zašlete fotku místa, kde mají být umístěny. My vám zašleme do vašeho emailu vizualizaci. Poskytneme konzultaci a pak už si snadno vyberete. Pro získání vizualizace zdarma nás neváhejte kontaktovat na telefonu nebo emailu.

Vyberte si z Mulier porcelánových vypínačů a zásuvek:

Keramické vypínače a zásuvky Mulier KlasikKeramické vypínače a zásuvky Mulier OrnamentKeramické vypínače a zásuvky Mulier JindřichKeramické vypínače a zásuvky Mulier Individual