Hledáte retro vypínače a retro zásuvky? Proto jste zde že?

Jsem moc rád. Právě jste na webu Mulier, kde najdete základní sortiment našich vypínačů a zásuvek z porcelánu. Vyrábíme je ručně s mou ženou a kolektivem.

Ručně vyrobené vypínače a zásuvky Mulier v retro designech. Vyberte si - klik...

Nesnažíme se na nic navazovat. Trochu se tomu retro bráníme. Nevyráběl je děda, babička ani nikdo koho známe. Lucka je jen chtěla k nám domů a řekla, že je vyrobí. Pak hnětala hlínu. Já hnětal. Hnětali jsme každý den, o svátcích po práci i o víkendech.  Hnětali jsme více než 5 let... než to bylo. Nyní prodáváme více než 15 000 variant vypínačů a zásuvek. Zdobíme zlatem. Malujeme vyrábíme moderní, kulaté, hranaté, barevné i retro vypínače a zásuvky.

Opravdovost a fortel našich retro vypínačů a zásuvek vás potěší.

Jako totální retro vypínač a retro zásuvka může být chápán náš design Klasik v černém a bílých odstínech. Retro Klasik byl navržen jako jeden z prvních v Mulieru. Prohlédněte si je:

Retro vypínače a zásuvky Klasik bílá

 

 

Porcelánové vypínače a zásuvky bílé

Retro vypínače a zásuvky Klasik černá lesklá

 

 

Mulier Klasik černá porcelánové vypínače a zásuvky retro

Retro vypínače a zásuvky Klasik krémová

 

 

2 Vypínače a zásuvka kulaté vyrobené z porcelánu s krémovou glazurou.

Nebo si prohlédněte více barev  v designu Klasik

Vypínače a zásuvky retro jsou chápány spíše myslím černé a bílé kusy vyrobené z porcelánu.

Nejvíce kulaté. Mulier připravuje i hranaté vypínače a zásuvky. Černou a bílou barvu splňují. Jsou vyrobené z porcelánu. Ale jsou retro? Posuďte sami:

Hranaté vypínače a zásuvky Jindřich bílá

 

Hranaté vypínače a zásuvky Jindřich černá lesklá také umíme připravit, ale nemám fotku...

Hranaté vypínače a zásuvky Jindřich krémová

 

Krémové vypínače a zásuvka Mulier Jindřich vyrobené v Čechách

Retro vypínače a zásuvky hranaté... tak co? Není to všechno...

Třetí designovou řadou vypínačů a zásuvek je Ornament. Zdobená elegance. Jsou retro? Nebo jsou provence?

Zdobený vypínač a zásuvka Ornament bílá

Kulaté po obvodu zdobené keramické vypínače a zásuvky bílé.

Zdobený vypínač a zásuvka Ornament černá umíme také připravit, ale nemám fotku...

Zdobený vypínač a zásuvka Ornament krémová

Krémové vypínače a zásuvky s ozdobným Ornamentem z porcelánu

Pokud čtete až sem a říkáte si proč ten člověk tady tak neustále omílá retro vypínač, retro zásuvka atd. Věřte, že proto, aby nás google zobrazil vepředu a vy jste našel nebo našla madam náš web. Myslím, že pokud hledáte podobný sortiment naše vypínače a zásuvky je dobré najít.

Retro vypínače i zásuvky a kombinace barev? Koukejte.. Projasní váš domov...

Neprodáváme na internetu. Neprodáváme ve velkoobchodech. Naše vypínače a zásuvky i ty retro prodáváme sami. Těší nás to. Nabízíme servis a způsob prodeje, se kterým se dnes příliš nesetkáte. Představte si... Děláme to osobně. Děláme to retro :-). Ne objednávku nemusíte posílat faxem. Mail i telefon máme.

Retro vypínače, retro zásuvky Mulier. Pro tuto a budoucí dobu.

Zavolejte. Napište. Vzpomenete si na vašeho řezníka nebo zelináře z dětství. Vzpomenete si na to, jaké to je nakupovat si dárek od někoho, kdo umí pro vás ten dárek vyrobit vlastníma rukama a prodává ho jako funkční a schválený produkt. Na každém kusu pracujeme  několik hodin.  Prodáváme je jako šperk. S každým se sejít nemůžu. Vzdálenost... Proto máme připravené prezentační kufříky. Naše vypínače a zásuvky pošleme do vašich rukou. Prohlédnete si je doma.

Retro vypínače, retro zásuvky v klidu domova? Napište si o prezentační kufřík.

Nemám rád... když nakupuji například sedačku a chci ji hnědou. Vystavená je zelená. Prodejce vždy zručně (nebo znožně?) přiskočí s mini vzorníkem. Ukáže mi kostičku 4x4cm a řekne: "hnědou také máme" chce se mi křičet. Přece si vybavuji bydlení. Budu na to koukat každý den. Chci si ji prohlédnou... no to nemůžete... Nemáme.

Nenakupujte ze vzorníku nebo z webu. Retro vypínače a retro zásuvky Mulier si můžete prohlédnout v klidu domova. U vašeho obkladu, tapety i podlahy. Vždy přímo v designech a barvách, které chcete vidět.

Tímto končím večerní rozpravu o retro vypínačích a zásuvkách. Doufám, že jste nás našli. Že jsem vás nenudil. Pokud vás naše práce zajímá bude nejlepší, když mi zavoláte nebo napíšete. Představím vám naše výrobky. Provedu nabídkou. Zodpovím dotazy, řeknu ceny. Všechno stihneme rychle.

Retro vypínače a retro zásuvky Mulier na vás nečekají v policích. Vyrábíme je pro každého, až po jejich objednání. Trvá to 30 dnů i méně. Můžeme je individualizovat. Rytinu na památku? Letopočet,rekonstrukce, nákupu,  nebo monogram? Ryjeme ručně. Logo umíme obtisknout.

Pan doktor Pirk jednou řekl, že by se každý zdravotník měl starat o každého pacienta tak, jako když je to jeho babička, kterou miluje. Protože každá babička je prostě něčí. Něco jsem si z toho vzal....

Retro vypínače a zásuvky Mulier si naši zákazníci kupují pro radost. Já chci dělat radost. Proto to děláme. A každý přece chceme mít radost. Každý jsme taková babička.

Každý retro vypínač a zásuvka Mulier je originál podepsaný autorem.

Děláme to od roku 2008 nebo 2009. Už ani nevím... Děláme to, jak nejlépe umíme.

 

 

Vyberte si z Mulier porcelánových vypínačů a zásuvek: