Svatební dárek? Porcelánové vypínače jako dárek ke svatbě?

Začíná sezona bílých závojů. Sezona lásky, příprav a velkého očekávání. Sezona zamilovaných. Sluníčka a krásných zážitků. Sezona svateb. Možná jste také pozvaní na jednu z nich. Nebo 3?

Protože chcete milované obdarovat něčím unikátním. Něčím, díky čemu si na vás vzpomenou každý den. Řadu let.

Bílé porcelánové vypínače kulaté. Zdobené ornamentem kolem rámečku. Jsou na nich vyryté monogramy.

Jistě vás zvou přátelé, rodina nebo někdo blízký. Někdo koho milujete a máte k němu úctu. Je zvykem novomanžele obdarovat. Obdarovat je něčím účelným nebo vtipným. Jistě se chcete blýsknout. Víte, že butylka a obálka je super, ale je to spíše nouzovka, když není nápad. Ne za 5 let, ani za 3 dny, ale už zítra nebudou novomanželé vědět od koho podobné dárky dostali. A to není to, co hledáte... Každý má přeci rád, když si ještě po letech obdarovaný na vás vzpomene. A co když by ho stále používal? Každý den.

Právě takový svatební dárek pro vás připravíme v Mulieru.

Kulatý vypínač růžový. Vyrobený z porcelánu zdobený rytinou v levé části a nápisem LOVE.

Jsme také novomanželé. Neděláme výrobu na strojích. Vyrábíme je ručně. Proto má každý náš kousek duši a je tak trochu jiný. Nedělal je děda, babička ani nikdo koho známe. Jsou pro tuto a budoucí dobu. Ruka umělce dodává kvalitu, kterou sebelepší stroj neposkytuje.

V Mulieru připravujeme vypínače a zásuvky z porcelánu.

Vyrábíme více než 20 000 druhů a pro svatební sezonu doporučujeme model Ornament v krémové nebo bílé glazuře. Vypínače v provence stylu. Jsou romantické.

krémové a bílé vypínače, které připravujeme jako dárky ke svatbě s monogramy manželů nebo i jinou rytinou.Vyjímečnost netkví v ruční výrobě samotné jako spíše v preciznosti a ochotě naší dílny připravit pro vaše blízké vypínače na přání. Originální, který bude každý jen jeden kus. Připravíme je pro vás ryté nebo malované. Jako svatební dary nejčastěji připravujeme vypínače s monogramy a letopočtem. Většinou 2 k nočním stolkům. Můžete si však poručit výrobu libovolné rytiny, malovaného vypínače, nebo například přesný obtisk loga. Co takhle připravit vlastní erb pro novomanžele?

Pokud si nedokážete, nebo netroufnete vybrat předejte jako svatební dar Mulier originální krabičku.

Papírové krabičky ze sklářského kartonu pro balený keramických retro vypínačů a zásuvek Mulier.

V originální krabičce Mulier najdou novomanželé jeden vypínač, který mohou později vyměnit za požadovaný model a certifikát na libovolný odběr podle vašeho přání. Od jednoho kusu pro vybavení pro celý byt nebo dům. Sortiment přístrojů, který v  připravujeme nalezete na www.mulier.cz/druhy-pristroju .

Jak nakoupit porcelánové svatební dárky? Stačí zavolat nebo napsat.

Neprodáváme na eshopu. Protože jak by se to objednávalo, že jo. Pokud chcete originální dárek od Muleru počítejte s výrobní lhůtou 30 dnů. Ne pokud chcete Mulier krabičku. Tu dodáváme do 3 pracovních dnů. Součástí krabičky bude i jeden kus, který lze později vyměnit. Porcelánový vypínač s monogramem nakoupíte od 1 700 Kč. Doporučená varianta Ornament krémová s monogramem stojí 2 000 Kč.

Svatební dárek pro vaše milované si objednávejte nejlépe osobně nebo telefonicky. Stačí zavolat a vyslovit přání. Domluvíme se rychle a efektivně. Připravte si vlastní návrh, nebo nechte vše na dámách z dílny. Tak to dělá většina zákazníků.

Společně vyberete požadovaný design, barvu i font písma.

Ručně vyrobené vypínače z porcelánu jako svatební dárky. Opatřené rytinou s monogramy novomanželů.

V Mulier připravíme návrh, který dostanete ke schválení a do 30 dnů máte ve vašich rukou unikátní vypínače s monogramy novomanželů.

Dárek, který budou používat každý den a nikdy se neošoupe. Porcelán nepodléhá trendům ani času. Mulier je totiž jako osobní kadeřník. Vyslechne vás a udělá vše pro vaši spokojenost, i když to neumíte ani popsat.

Objednávejte na našich kontaktech